UA
UA

МИ СТВОРИЛИ ПРОГРАМУ ЛОЯЛЬНОСТІ ДЛЯ СВОЇХ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ:
 
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТ:

Якщо ви купуєте товар в офіційному магазині "FROMUS" - запитайте карту постійного покупця у продавця. 

 Дисконтна програма - це стимулюючий захід (акція), що дозволяє учасникам купувати товари з додатковими благами (знижками)..

1.      Загальні положення:

1.1. Участь у дисконтній програмі можуть приймати тільки фізичні особи старше 18 років (далі «Власники»).

1.2. Дисконтна карта - пластикова Карта, на якій зберігається інформація про накопичених Власником покупках. Далі - Дисконтна карта.

1.3. Дисконтна картка не має обмеження по терміну її використання.

1.4. Дисконтна карта видається покупцю після заповнення анкети і в момент здійснення першої покупки.

1.5. Дисконтна карта є власністю "FROMUS" і може бути заблокована в односторонньому порядку за порушення Правил дисконтної програми.

1.6. У разі втрати, крадіжки або псування карти, нова може бути видана за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу. Загублена дисконтна карта блокується, покупки, накопичені на загубленій карті, переносяться на нову.

1.7. Ідентифікація здійснюється шляхом пред'явлення дисконтної карти.

2.      Правила надання знижок:

2.1. Дисконтна карта видається покупцю після заповнення анкети і в момент здійснення першої покупки.

2.2. При всіх покупках (включаючи першу) покупець власник дисконтної картки пред'являє її продавцю.

2.3. Якщо загальна сума покупок власника дисконтної карти (включаючи першу покупку) становить менше 3 000 грн., То йому надається знижка в розмірі 2% на наступну суму покупки.

2.4. Якщо загальна сума покупок власника дисконтної карти (включаючи першу покупку) становить понад 3 000 і менше 8 000 грн., то йому надається знижка в розмірі 5% на всю суму покупки.

2.5. Якщо загальна сума покупок власника дисконтної карти (включаючи першу покупку) становить більше 8 000, йому надається знижка в розмірі 10% на всю суму покупки.

2.6. Протягом 14 календарних днів з Дня народження всім власникам дисконтної картки надається знижка 20% на весь товар не включаючи товар зі знижками.

3.      Участь в програмі завершується:

3.1. У разі припинення або призупинення дії Програми лояльності за рішенням Організатора.

3.2. За особистим зверненням Власника карти в офіційний магазин "FROMUS" з письмовою заявою про закриття рахунку Дисконтної карти, з документом, що посвідчує особу.

3.3. Дисконтна картка не приймається до оплати і нарахування бонусів, якщо вона заблокована Організатором за заявою власника картки або за порушення Правил програми лояльності.

4.      Додаткова інформація:

4.1. Організатор не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, пов'язані з використанням Дисконтних карт Отримувачем.

4.2. При відсутності технічної можливості, надання знижок не проводиться.

4.3. Організатор має право в односторонньому порядку змінити правила Програми лояльності, розмістивши інформацію про зміни на сайті fromus.ua

4.4 Для участі в Програмі лояльності, перейдіть Сюди.

    * Знижки не сумуються з сезонними або акційними пропозиціями.