UA
UA
30-08-2019
Ми змінили назву!
Дорогі друзі!
З радістю повідомляємо Вам про прекрасні зміни, які відбуваються в нашій компанії. 

From us (Фромас) перетворюється на Fromus (Фромус)! 

Не дивлячись на ребрендинг, основні процеси в нашій майстерні незмінні! Ми як і раніше залишаємося командою українських професіоналів, які створюють стильний, якісний та затишний одяг з натуральних матеріалів. Ми націлені на комфорт. Адже комфорт - це звичка. З любов'ю, Ваш Fromus!
 

схожі новини

Історія FROMUS в рамках ініціативи Forbes Ukraine з підтримки малого бізнесу
21-12-2020
Можливість вибирати з багатьох варіантів може одночасно бути і подарунком, і проблемою. Коли мова йде про професії, людина ризикує хапатися за все підряд, але ні в чому не досягати професіоналізму. Те саме стосується і бізнесу: широкий асортимент продуктів часом розосередження уваги і можливості виробника, так що в результаті страждає якість.
Читати далі
Як це - робити мас-маркет в україні. Досвід Fromus
16-10-2020
FROMUS - український мас-маркет бренд базового трикотажного одягу. Ми побували в майстерні марки і підгледіли процес створення одягу, починаючи від лекал і закінчуючи сортуванням готових виробів на складі. Як створювалося виробництво і як бренду вдається утримувати доступні ціни, нам розповіла авторка FROMUS Тетяна Ніколаєнко.
Читати далі
FROMUS - український мас-маркет бренд трикотажного одягу
10-09-2020
Основним напрямком бренду був обраний трикотаж, який в руках професіоналів може стати шедевром дизайну і зручною річчю одночасно. Трикотажне полотно завжди приємне до тіла і в носінні зовсім не обмежує ваші рухи і бажання.
Читати далі