UA
UA
10-09-2020
FROMUS - український мас-маркет бренд трикотажного одягу
Ім'я бренду: FROMUS
Рік заснування до: 2014
Місто: Київ
Короткий опис:

Він створювався крок за кроком командою професіоналів, обожнючих свою справу. І зараз з гордістю може заявляти про себе: «Зроблено в Україні»!

Основним напрямком бренду був обраний трикотаж, який в руках професіоналів може стати шедевром дизайну і зручною річчю одночасно. Трикотажне полотно завжди приємне до тіла і в носінні зовсім не обмежує ваші рухи і бажання. У цьому напрямку і став розвиватися бренд, починаючи своє народження з виготовлення футболок і розвиваючи свій асортимент до суконь, брюк, спідниць і верхнього одягу. Бренд виробляє також і чоловічу лінію одягу.

FROMUS свої колекції створює так, щоб у клієнтів була можливість комбінувати багато виробів і отримувати повні модні образи.

Велику увагу команда FROMUS приділяє якості. З особливою ретельністю вибирається трикотаж для колекцій, використовується тільки якісний трикотаж. Також велика увага приділяється якості пошиття виробів. Адже перевести потенційного клієнта в розряд постійного, можливо тільки якістю продукції, її сучасністю і відмінним сервісом обслуговування.

Візитна картка FROMUS - це "морячки". Смужка ніколи не виходить з моди. А додавши родзинку до виробу, річ стає унікальною. Своїм клієнтам марка одягу пропонує в смужці футболки, майки, джемпери, сукні, спідниці. І на цьому зупинятися не збирається!

FROMUS орієнтований на доступність своєї продукції, щоб вироби FROMUS могли увійти в гардероб кожного жителя нашої країни і радувати його повсякденне життя своєю зручністю, красою та унікальністю.

Фішка бренду: Трикотажні речі на всі випадки життя.
Бестселер бренду: тільняшка з принтом «серце».

Fromus.

схожі новини

Історія FROMUS в рамках ініціативи Forbes Ukraine з підтримки малого бізнесу
21-12-2020
Можливість вибирати з багатьох варіантів може одночасно бути і подарунком, і проблемою. Коли мова йде про професії, людина ризикує хапатися за все підряд, але ні в чому не досягати професіоналізму. Те саме стосується і бізнесу: широкий асортимент продуктів часом розосередження уваги і можливості виробника, так що в результаті страждає якість.
Читати далі
Як це - робити мас-маркет в україні. Досвід Fromus
16-10-2020
FROMUS - український мас-маркет бренд базового трикотажного одягу. Ми побували в майстерні марки і підгледіли процес створення одягу, починаючи від лекал і закінчуючи сортуванням готових виробів на складі. Як створювалося виробництво і як бренду вдається утримувати доступні ціни, нам розповіла авторка FROMUS Тетяна Ніколаєнко.
Читати далі
Склад трикотажу, який ми використовуємо, і догляд за ним
06-09-2019
Ми всі неодноразово стикалися з проблемою «зіпсованих речей» після прання. Щоб одяг довше зберігав свій зовнішній вигляд, необхідно навчитися правильно за ним доглядати. Команда FROMUS підготувала для вас корисну статтю про те, як правильно доглядати за різним складом трикотажу для того, щоб наш одяг служив вам якомога довше.
Читати далі